![]() | 2017 | სკოლის სოციალური მუშაობა | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია; საძაგლიშვილი, შორენა; აკობია, ნელი; ტაბიძე, ნინო; მამუკიშვილი, თეონა; საუთიევა, თამარ; თეთრაძე, გურანდა; ბებერაშვილი, ირმა; ბაჩილავა, სოფიო; შატბერაშვილი, ნინო; იანტბელიძე, მაია |
![]() | 2013 | სოციალური ადვოკატობა | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია; შატბერაშვილი, ნინო |
![]() | - | სოციალური მომსახურების ეთიკური სახელმძღვანელო პრინციპები | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია |
![]() | 2017 | სოციალური მომსახურების სააგენტოს სოციალურ მუშაკთა შრომითი პირობები და გამოწვევები | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია |
![]() | 2020 | სოციალური მუშაკების საჭიროებების კვლევა კოვიდ-19-ის პირობებში | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია |
![]() | 2020 | სოციალური მუშაკის როლი საზოგადოებისთვის საშიში ინფექციური დაავადებების, მათ შორის ახალი კორონა ვირუსის მართვის პროცესში | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია; ფარცხალაძე, ნათია |
![]() | 2018 | სოციალური მუშაობა შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე ბავშვებთან | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია; მაჭარაშვილი, ნათია; აკობია, ნელი; ტაბიძე, ნინო; თეთრაძე, გურანდა; შატბერაშვილი, ნინო |
![]() | 2018 | სოციალური მუშაობა შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე ბავშვთა ალტერნატიულ ზრუნვასა და სოციალურ მომსახურებებში | გიგინეიშვილი, ქეთევან; საუთიევა, თამარ; ბებერაშვილი, ირმა; აკობია, ნელი; საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია; შატბერაშვილი, ნინო |
![]() | 2019 | სოციალური მუშაობა ჯანმრთელობის დაცვის სისტემაში | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია; ტატანაშვილი, ზურაბ; შაღაშვილი, მაგული; შატბერაშვილი, ნინო |
![]() | 2011 | სოციალური მუშაობის მეთოდები დაუცველ ჯგუფებთან : პრაქტიკული სახელმძღვანელო | საქართველოს სოციალურ მუშაკთა ასოციაცია; საძაგლიშვილი, შორენა; შეყრილაძე, ია; შატბერაშვილი, ნინო; მგელიაშვილი, მაია; ნამიჭეიშვილი, სალომე |